Премиерът Бойко Борисов пристигна в Сърбия

09.11.2019 / 13:07 2

Източник и снимка: Министерски съвет

Министър-председателят Бойко Борисов пристигна в Сърбия, където ще участва в официалната церемония по откриването на автомагистралния участък по Коридор №10 от българската граница до Ниш. Дължината на трасето е 86,9 км като изграждането му започна през 2011 г.

Началото на официалната церемония ще бъде поставено с изказвания на премиера Бойко Борисов и сръбския президент Александър Вучич.

На събитието ще присъстват също българският министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията Росен Желязков, сръбският вицепремиер и министър на строителството, инфраструктурата и транспорта Зорана Михайлович, членът на Председателството на Босна и Херцеговина Милорад Додик, както и много представители на държавното и местно ръководство на Сърбия. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
18
75
kris (преди 6 години)
Рейтинг: 641727 | Одобрение: 126912
Какви смешници....."специалисти" с глисти....А сте експерти по крадене на европейски пари и държавна собственост.....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама