Премиерът очерта съдбата на "Емко" и "Дунарит"

04.10.2017 / 10:41 1

Снимка: Блиц

"Утре - други ден ще им върнат лицензите. За „Дунарит“ няма проблем той си продава. Това заяви премиерът Бойко Борисов по повод отнетия лиценз на „Емко“ на извънредна пресконференция във Варна.

„Когато дойдоха пред Министерски съвет, аз пратих министър Караниколов. Той говори с трима избрани техни представители и няма проблем", уточни премиерът. "Президентството има цигулка в лицето на Румен Радев, кабинета има първа цигулка в мое лице. Двете цигулки свирят добре. Молбата ми е каквото правят в парламента, да не се бъркат в нашите отношения", коментира още премиерът взаимоотношенията си с президента.

Борисов разказа и за вчерашната среща в Евксиноград.

"Варненска четворка – Вчера ви помолих точно това да не пишете, вие точно това написахте. Тези срещи помагат да се изкажат неща, които не се казват публично. Велика България, Велика Румъния, останахме най-бедните в ЕС. Да не би Брюксел да са ни пречили да си направим ГКПП, да си направим мостове. Мисля, че сега всички сме узрели", каза още той. 

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама