През последното денонощие: Девет катастрофи са обслужени от служители на „Пътна полиция“ във Варна

04.01.2019 / 10:19 0

Снимка: Булфото

Девет катастрофи са обслужени от служители на „Пътна полиция“ във Варна през последното денонощие. Това съобщиха за Радио „Фокус“ – Варна от „Пътна полиция“. Няма тежки произшествия, констатирани са материални щети при повечето катастрофи, казаха от „Пътна полиция“.


При два от инцидентите има пострадали граждани, които са с контузии, без опасност за живота. Двете пътнотранспортно произшествия са станали на бул. „Цар Освободител“, като едната катастрофа се е случила в близост до МБАЛ „Св. Анна“, съобщиха от полицията.

Обстановката във Варна и областта е спокойна към този час. От полицията увериха, че няма произшествия, които да затрудняват движението.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама