През следващата седмица променят движението в участъци от републикански пътища в три области

30.08.2026 / 07:38 0

снимка: АПИ

През следващата седмица – от 31 август до 2 септември, поради смяна на камери временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканската пътна мрежа на територията на областите София, Перник и Бургас. Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

В понеделник - 31 август, между 9 ч. и 18 ч., ще се сменят преброителни камери на АМ „Струма“ при 21-и км, в района на кв. „Църква“ на гр. Перник, като поетапно ще се ограничава движението във всяка от лентите в двете посоки на движение. Трафикът ще преминава в лентите, в които не се работи и е необходимо водачите да се движат в повишено внимание и съобразена скорост.      

На 1 септември, от 11 ч. до 12:30 ч., ще се подменят тол камери по път I-9 в района на Малко Търново, област Бургас. При изпълнение на дейностите временно ще се ограничава движението в едната лента, a превозните средства ще преминават в лентата, в която не се работи.

На 2 септември, от 9 ч. до 18 ч., ще се сменят преброителни камери на път II-18 Софийски околовръстен път при 21-и км, в района на Чепинци. Поради това ще се ограничава преминаването в лентата в посока Казичене, а трафикът ще се осъществява двупосочно в лентата, в която не се работи.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама