При 17-годишните: Черно море прави равен с Левски в София

06.04.2019 / 14:42 0

Талантите на Черно море записаха равенство 1:1 при гостуването си на Левски в мач от 22-рия кърг на Елитната група по футбол до 17 години. “Моряците” на Тодор Каменов можеха да си тръгнат с пълния комплект точки, но малшансът им попречи да спечелят срещата в София.

След нулево първо полувреме домакините откриха резултата в 47-ата минута. В 70-ата Джан Хасан изравни след като бе изведен сам срещу вратаря от Росен Стефанов. Пет минути преди края варненци удариха греда. Радостин Желев центрира от фаул в наказателното поле, където Паоло Пасков стреля с глава, но вратарят на Левски с плонж успя да закачи топката, който впоследствие се отби в гредата.

“Получи се равностоен мач. През целия двубой търсихме победата и създадохме ситуации, но не успяхме да ги реализираме”, каза след срещата наставникът на “моряците” Тодор Каменов.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Калин Георгиев, Светослав Николов (65-Тони Иванов), Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (80-Алекс Цеков), Радослав Златев.