Продавачката, която нападна въоръжен крадец, проговори

28.12.2018 / 21:46 6

Полицията продължава издирването на мъжа, извършил въоръжен грабеж на хранителен магазин във Варна. Самоличността му все още не е установена. Ваня Кръстева, разказва какво е да се изправиш пред дулото на пистолет. „Каза: „Слагай парите в торбата” и зареди пистолета”, спомни си жената в ефира на Нова телевизия.

Въпреки опасността, тя не губи самообладание. Пресяга се и удря нападателя. Той побягва, но при стълкновението с Ваня част от веществените доказателства остават на местопрестъплението.

Въпреки че разследващите разполагат с пръстовите отпечатъци на нападателя, те не могат да го идентифицират, защото явно няма криминална регистрация в МВР. А и продавачката не може да помогне много. Видяла само очите на обирджията, защото бил с шал на лицето.

МВР моли, ако някой разпознае мъжа и предполагаемия му съучастник, да сигнализира в най-близкото полицейско управление.


 

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама