Профилът на Ралица Асенова във фейсбук изчезна

10.03.2026 / 11:39 0

Кадър Фб

Тази сутрин профилът на Ралица Асенова - майката на загиналия в кемпера под връх Околчица Николай Златков, внезапно изчезна от фейсбук.

Това стана малко след като Асенова публикува трогателен разказ за Ивей - Ивайло Иванов - един от шестимата от групата от Петрохан.

Публикацията ѝ събра много реакции и споделяния, но малко след това профилът ѝ се оказа недостъпен.

Ралица е получила шаблонно съобщение, че заради "нарушаване на стандарти за рекламиране" достъпът до профила ѝ е ограничен. Следва предупреждение, че ако нарушенията продължат, профилът може да бъде деактивиран.

В последната седмица пред OFFNews Ралица Асенова разказа как прокуратурата я възпрепятства да види тялото на сина си, как се е наложило да пътува на няколко пъти до Враца, за да издирва патоанатома и прокурора. Как прокурорите не я приемат дори за среща. Накрая получава съобщение, че може да прибере тялото едва в петък следобед, когато работната седмица приключва и не може да извади смъртен акт.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама