Проговори жената, която пострада при пропадането на асансьора в болница във Варна

07.12.2018 / 07:31 4

Редактор: Виолета Иванова

e-mail: [email protected]

51-годишната Надежда Андонова, която пострада сериозно при пропадането на асансьора във варненската болница "Света Анна", проговори за първи път след инцидента.


Във вторник жената, нейната сестра и племенницата й отиват на свиждане при свой роднина в болницата.

"Бяхме четирима души в началото, а после влязоха други четирима", разкри Надежда.

След пропадането шестима души са евакуирани, а тя и сестра й остават вътре. Асансьорът започва да се движи неконтролируемо нагоре-надолу. "Асансьорът се движеше силно в двете посоки. Ние станахме туршия вътре. Стоях вътре поне 30 минути преди да ме извадят. Не можех да се движа", каза тя. Извадили я с помощта на одеала, като преди това мислели да я дърпат с въжета.

Жената признава, че вече я е страх от асансьори. Запитана дали мисли да съди болницата за това, което е преживяла, Надежда отговори: "Не знам".

Нейното възстановяване ще протече три месеца, разкриха лекари.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
5
2
khm (преди 7 години)
Рейтинг: 43161 | Одобрение: 16296
И за какво точно да съди болницата? Да съди фирмата, която поддържа асансьора.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама