Протестиращи медици пред парламента, докато вътре тече избор на нов председател
19.10.2022 / 12:27 0
Редактор: Виолета Николаева
кадър БТВ
Протест на медици пред Народното събрание се провежда в този момент. Служителите са от спешните центрове с искане за повишаване на техните възнаграждения.
Недостатъчна им е и сумата за дневните ваучери и цената на нощния труд. Протестът е организиран от синдикат "Защита". Присъстват протестиращи от цялата страна.
Има протест и на медици в Шумен със същите искания, предава БТВ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

