Противоречива информация за нападение в Сирия! "Телеграм" твърди: При нападение на руски военни в Сирия има загинали…

13.05.2019 / 15:52 1

Източник: "Телеграм", снимка "Al-Araby Al-Jadeed"

Група от руски военни попадна на засада в северозападната част на сирийската провинция Хама. В резултат на нападение от бунтовници на терористичната групировка Национално-освободителен фронт, петима руски военнослужещи бяха убити, съобщи «Телеграм», цитирайки данни, публикувани от бойците, пише "Телеграм".

В момента е известно, че нападението срещу колона на руската военна полиция е извършено между селищата Аш-Шейх Хурани и Уади ал-Джахан, разположени в северозападната част на сирийската провинция Хама. Според данните, предоставени от терористите от Националния освободителен фронт на Сирия, петимата руски военни се намирали на територията, контролирана от бунтовниците, и са били нападнати.

Доколко е достоверна тази информация, засега остава неизвестно, тъй като все още няма никакви официални изявления от Министерството на отбраната на Руската федерация по този въпрос, а терористите от Националния фронт освобождение на Сирия не са представили никакви сериозни доказателства.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама