Публикуваха завещанието на серийния убиец Чарлз Менсън

09.01.2018 / 02:08 0

Изданието Los Angeles Times публикува фотография на завещанието на известния сериен убиец Чарлз Мансън, който почина в края на ноември 2017 г. Според последната му воля, цялото имущество на Менсън преминава при неговия приятел Майкъл Ченелс, с когото има постоянна кореспонденция през последните 30 години. Децата и внуците на Менсън не получават нищо.

Ченълс ще стане собственик на книгите му, включително и тези, които все още не са публикувани, картини, публични изяви и използването на името на Чарлз Менсън в киното, музиката, литературата. Освен това една от точките на завещанието се явява предаването на тялото от затвора на негово разположение./ Блиц

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама