Путин посрещна Вучич в Кремъл

08.05.2025 / 23:40 2

Снимка: Булфото, архив

Руският президент Владимир Путин посрещна сръбския си колега Александър Вучич в Кремъл. Това се случи по време на гала вечеря, дадена от Путин в чест на ръководителите на чуждестранните делегации, дошли в Москва, за да отбележат „Деня на победата“ на 9 май. 

 

Президентът Вучич публикува в Instagram и подробности от краткия разговор, който са провели по този повод, предаде Нова тв. 

„Путин просто каза: „Пристигнахте!“. Аз отговорих: „Благодаря за гостоприемството и празниците“, написа Вучич и добави видео от посрещането в Кремъл. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
1
kjk (преди 1 годинa)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Сърбите откак ядоха шамарите скоро няма да им дойде мерака за ЕС,като истамбулска баклава я нарязоха на парчета, още не са го преглътнали и гледат на кръв!!!
1
3
robotron2000 (преди 1 годинa)
Рейтинг: 62565 | Одобрение: 1065
Сърбия явно реши да вземе страна, а тя е далеч от европейският съюз. Направо да се пуска за БРИКС.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама