Рачков към репортерката на Гала: "Нали знаеш - за да вървиш нагоре: "Само Лудогорец!"

12.03.2019 / 10:12 3

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

Актьорът Димитър Рачков направи интересен коментар за Гала в интервю за нейното предаване. Повод бе неговият спектакъл "Забраненото шоу на Рачков".


"От дълги години го бях замислял, но нямах самочувствие. В него разкривам "мръсните тайни" на телевизията. Мислех, че след него ще ме свалят от ефир, но не го направиха. В спектакъла е замесено и вашето предаване и моята приятелка Гала. Специални поздрави на вечната Амбър на телевизията - Гала. Телевизията няма да я има, но тя ще е там", пошегува се актьорът.

Той се помайтапи и с репортерката, която му взе интервю - Ина Чочева. "Много обичам такива интервюта - леки, спокойни. Ти си ми любимата репортерка. Но нали знаеш - за да вървиш нагоре: "Само Лудогорец", каза той, намеквайки за новия собственик на "Нова" - Кирил Домусчиев, който притежава и футболния клуб от Разград.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
8
3
... (преди 7 години)
Рейтинг: 31972 | Одобрение: 8557
След като Домусчиев е закупил nova tv възнамерявам изобщо да не се занимавам с БГ канали. Има дискавъри, евронюз, СНН, че и "новости" - много по добре да гледам тях от колкото мумията на Домусчиев и босФор ТВ.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама