Радев: Ще направя свой политически проект, когато най-малко го очаквате

09.12.2025 / 19:56 4

Снимка: Булфото

Българите са възмутени от арогантността и високомерието, от провокациите, които олигарсите устройват, за да дискредитират протеста на свободните хора. Това каза държавният глава Румен Радев пред журналисти в столичен хотел, където по-късно ще връчи Почетен знак на президента на Роберто Санторели за приноса му за развитието на българо-италианските икономически отношения. Санторели е управител на няколко фирми в България, работещи в сектора на хранително-вкусовата промишленост.

Управляващите изобретиха нов жанр - протест в подкрепа на властта, каза президентът, цитиран от БТА.

По неговите думи в момента службите и специализираните структури на МВР са заети и впрегнати от същите тези олигарси срещу техните политически опоненти. Това е груба злоупотреба с власт и за нея ще се търси отговорност, каза Радев.

На въпрос към президента дали е готов да излезе със собствен политически проект от президентската институция той отговори: „Ще го направя, когато най-малко го очаквате“.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
0
cron1 (преди 36 минути)
Рейтинг: 134757 | Одобрение: -18158
Само ти липсваш в политическия миш-маш, фатмак...Гняв
Марио Кроненберг
1
0
уйчо (преди 54 минути)
Рейтинг: 120653 | Одобрение: 6518
Наистина не вярвах, че такъв селски тарикат ще се нагоди да стане държавна глава и да плещи глупости на килограм и всички да му ръкопляскат.
0
1
kjk (преди 1 час)
Рейтинг: 161114 | Одобрение: 17704
Само да не го засекат толкамерите!!!;):woot::devil:
1
1
бачо Кольо (преди 1 час)
Рейтинг: 20680 | Одобрение: 5530
Румбата как ще им го нахака със 300 на прасетата!
Колкото повече,толкова повече!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама