Раздават ваучери по 500 лева за Лидл
Кадър Гугъл мапс
Lidl дава възможност на своите клиенти да спечелят един от 1000 ваучера за пазаруване по 500 лева по случай своя 15-и рожден ден. За да отпразнува годишнината си, веригата организира специална игра в мобилното си приложение Lidl Plus от 24 ноември до 21 декември.
Участието в нея е обвързано с покупка и е достъпно за всички потребители на приложението. За всяко пазаруване на стойност минимум 50 лв. (25,56€) в един касов бон, при което клиентът сканира Lidl Plus на каса, се начислява 1 точка. При събрани 4 точки, се предоставя възможност за участие в тегленето. Покупка на стойност 50 лв. (25,56€) носи 1 точка, 105 лв. (53.69€) – 2 точки, а 200 лв. (102,26 €) – 4 точки. Включването в играта става възможно, когато потребителят натисне бутона „Потвърди участие“ директно в приложението.
Печелившите ще бъдат определени на случаен принцип, като във всеки първи работен ден от седмицата в периода от 1 до 22 декември ще се теглят по 250 участници. Имената на изтеглените печеливши ще бъдат обявявани на www.lidl.bg/igra най-късно в сряда на съответната седмица. Късметлиите ще бъдат уведомени чрез нотификация в Lidl Plus, както и по телефон или имейл, регистриран в приложението.
Всеки участник може да спечели само една награда по време на целия период на провеждане на играта, независимо от броя на активираните участия. В случай че даден участник е генерирал повече от една възможности за участие и една от тях спечели награда, останалите автоматично се преустановяват. Всяко активирано участие, което е било включено в седмичното теглене, но не е донесло награда, автоматично се прехвърля във всички следващи тегления до приключването на играта.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

