Реал (М) показа на ПСЖ, че кралят е жив, рецитал на Ливърпул на “До Драгао"

15.02.2018 / 02:50 0

Европейският клубен шампион Реал Мадрид направи огромна крачка към 1/4-финалите на Шампионската лига, след като обърна Пари Сен Жермен от 0:1 до 3:1 в първия осминафинал на "Сантяго Бернабеу", пише Sportal.bg.

Гостите от Париж откриха чрез Адриен Рабио в 33-ата минута, но домакините стигнаха до пълен обрат с попадения на Кристиано Роналдо в 45-ата от дузпа, а пълният обрат настъпи в рамките на четири минути между 83-ата и 86-ата, когато се разписаха отново Роналдо и Марсело.

В другата първа 1/8-финална среща Ливърпул разби с 5:0 Порто в гостуването си на “До Драгао”. Мърсисайдци на практика си гарантираха още след този мач, че ще играят в следващата фаза на надпреварата и направиха реванша на “Анфийлд” протоколен. Садио Мане блесна с хеттрик в мача с попадения в 25-ата, 53-ата и 85-ата минута. Освен него в срещата се разписаха също Мохамед Салах в 30-ата и Роберто Фирмино в 70-ата минута.