Регатата „Есенни ветрила“ започна във Варна

13.10.2018 / 14:27 0

Снимка: БНР

Регатата „Есенни ветрила“, демонстрации и открити безплатни уроци по каяк, сърф и SUP борд са забавленията на празника на морските спортове, който ще се проведе на 13-ти и 14-ти октомври на плажа в Аспарухово, научи Moreto.net. 


Гонките на регата е в класовете Оптимист и Лазер 4.7, а от брега ще могат да се наблюдават и демонстрации по останалите спортове, съобщават от дирекция „Спорт“ към Община Варна. 

Уроците по кану-каяк ще бъдат с професионални инструктори. Желаещите да тестват и SUP борд също ще имат тази възможност. Децата под 14 г. могат да участват, но задължително с родител. 

Необходима е предварителна регистрация със следните данни: три имена, години, предишен опит (ако има такъв) и имената на придружител / за деца под 14 години/ на имейл: [email protected].

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама