Ремонтите на булевардите във Варна се изпълняват по график

08.04.2015 / 17:34 3

Ремонтите по четирите централни булеварда във Варна се изпълняват по график. В момента по бул. “Княз Борис І“ се работи по цялата дължина на северозападното платно - от Икономически университет до кръгово кръстовище до „Пикадили парк“, съобщиха от общинското предприятие „Инвестиционна политика“. Разкрити са всички подлези и мостови съоръжения, изпълняват се дейности по укрепване на бетоновите кожуси. Предстои да започне полагане на хидроизолация, продължава демонтажа на старите и поставянето на новите бордюри.

По бул. “Хр. Ботев“ са поставени всички бордюри, приключва реденето на павета. Работи се по тротоарните площи, изграждани с плочки. Пътното платно е фрезовано от ул. “Бачо Киро“ до подхода към Аспарухов мост.

По бул. “Осми Приморски полк“ - в участъка от бул. “Сливница“ до бул. “Цар Освободител“, дейностите по подмяна на водопроводи и водопроводни отклонения са приключили, работници поставят нови бордюрни ивици.

Подмяната на водопроводи и водопроводни отклонения е приключила и на бул. „Мария Луиза“, в момента се работи по водопроводните връзки на кръстовището с ул. “Шипка“ и ул. “Антим І“.

Община Варна благодари за търпението на всички участници в пътното движение.


Коментари
6
1
varna (преди 11 години)
Рейтинг: 12264 | Одобрение: 2919
A ,Dano  i nawreme prikliuchat
https://www.youtube.com/channel/UCcNbP1ZRiwsNeeSIBij7-bA?view_as=subscriber

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама