Родители апелират: Продават ядки с телбод, децата може да се нарежат

13.10.2020 / 14:08 3

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

Колаж читател "Петел" - личен архив

Ядки, запечатани с телбод продават търговци на различни места във Варна. Някои от фирмите са дори в големи хипермаркети.

Разтревожена майка сигнализира в редакцията на "Петел", че деца си купуват пакетчета в голямото междучасие и ако телта падне в ядките, те могат да я погълнат и да се нарежат.   

Жената попитала търговец защо не запечатва пакетите с тиксо, отговорът бил - "по-лесно е с телбод".

"Моля ви, кажете на хората да внимават, моят син беше глътнал преди време малък остър предмет и стояхме цяла нощ в болница."

При проверка на "Петел" в някои от обектите за ядки в града, става ясно, че някои търговци използват хартиено или найлоново тиксо за безопасност на клиентите, а други - директно телбод, при който е нужно допълнително внимание при консумацията.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
Радослав (преди 5 години)
Рейтинг: 6309 | Одобрение: 1634
То за това днешните деца са супер зле. Заради такива кокошки. Ти едни ядки ако не можеш да си отвориш без да се нараниш с някакво телбодче...човек ще ставаш . Ебаси олигофренията вече. То най -безопасно е с телефона зомбирано или пред телевизора нали? 
Губим България ,хораааа....
0
0
MrBean (преди 5 години)
Рейтинг: 232906 | Одобрение: -2104
Еййй,няма угодия! Родители това,родители онова,а обикновено са една две повлекани дето и г.за си не бършат,ама са активни,пфу!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама