Родопи 24: Млада жена почина след ужилване от пчели в Крумовградско

08.06.2020 / 18:05 0

Снимка: 24rodopi.com

Млада жена е починала след ужилване от пчели. Инцидентът е станал в събота в крумовградското село Аврен, съобщава 24rodopi.com. 32-годишната е получила алергичен шок, починала е на място, преди да дойде екип на Спешна помощ от Крумовград.

„Жената е снаха в селото, живее със семейството си в Момчилград. Гледаха пчели, имат няколко кошера. При работа край пчелините е последвало ужилване. Прилошало й и умира на място. Лекарите посочиха, че става въпрос за алергичен шок“, посочиха жители на селото. Младата жена има дете на 10 години.

Стана ясно още, че липса на покритие на мобилните оператори забавило медицинския екип, който бил повикан заради ужилената жена.

Кошерите на фамилията се намирали в местност край селото, където връзката се губила. Това забавило много свекъра на 32-годишната жена, който тръгнал да търси помощ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама