Роналдо не вкара, но Ювентус удари Юнайтед на Олд Трафорд

24.10.2018 / 00:53 0

Ювентус удари Манчестър Юн с 1:0 на Олд Трафорд в очаквания с огромен интерес мач между двата отбора в Шампионската лига. Звездата на италианския гранд Кристиано Роналдо се завърна на стадиона, на който изгря звездата му и бе посрещнат топло от феновете на домакините. Той игра за червените дяволи в продължение на 6 години – от 2003 до 2009-та. Роналдо не успя да се разпише, но имаше участие при гола, а след това вратарят на Юнайтед Де Хеа спаси силен негов шут.

Ювентус бе по-добрият тим преди почивката, когато напълно контролираше мача. В 17-ата минута Роналдо нахлу остро отдясно и центрира към близката греда, където Смолинг и Куадрадо се хвърлиха да играят с топката, но тя стигна до Дибала, който стреля отблизо за петия си гол от началото на сезона. Това бе и единственото попадение в мача. През втората част Юнайтед натисна, но успя да стигне само до една греда на Пол Погба.