Русия: Жертвите на огнения ад в "Адмирал" вече са 13 (видео)

13.03.2015 / 11:24 3

Спасителните екипи в руския град Казан, които разчистват отломките на изгорелия търговски център „Адмирал“ са открили телата на още двама загинали, предаде Газета.ru. Така жертвите вече са 13. От местното управление на Министерството на извънредните ситуации заявиха, че е загинал и подполковник от ведомството, пише блиц.Собственикът на  "Адмирал“ заяви, че е бил заплашван с палеж. Гудейн Гахраманов е смятал заплахите за напълно реални и е организирал денонощна охрана на мола.


Коментари
2
4
Odesos (преди 11 години)
Рейтинг: 1535 | Одобрение: 100
Собственикът на "Адмирал“ заяви, че е бил заплашван с палеж. Гудейн Гахраманов е смятал заплахите за напълно реални и е организирал денонощна охрана на мола.
Магазини за котки във Варна”
2
5
varna (преди 11 години)
Рейтинг: 12264 | Одобрение: 2919
Кофти
https://www.youtube.com/channel/UCcNbP1ZRiwsNeeSIBij7-bA?view_as=subscriber
0
3
Ivo007 (преди 11 години)
Рейтинг: 307 | Одобрение: -133
Трагедия... Какъв трябва да си да запалиш такъв център пълен с хора. Като има сметки за уреждане да го пали през нощта когато няма никой.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама