Русия може да бие шута на Капело

15.06.2015 / 16:36 0

Бъдещето на Фабио Капело като селекционер на националния отбор на Русия е под сериозна въпросителна, информира BBC Sport.

Настоящият президент на руската футболна централа Никита Симониан е заявил пред местна медия, че предстои обсъждане на съдбата на специалиста, пише "Стандарт". 

Думите на шефа на руския футбол идват след загубата с 0:1 от Австрия в евроквалификацията между двата тима в неделя.

Русия е на трето място в групата си и по всяка вероятност ще трябва да отиде на бараж, за да си осигури място на финалите на Евро 2016.

Бившият мениджър на Англия пое Русия през юли 2012 година. През 2014 година подписа за още 4 години. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!              


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама