С дъжд от голове започна вторият ден от финалите на ДП по плажен футбол. Победи за Одесос и Русе

09.09.2017 / 13:45 0

С дъжд от голове започна вторият ден от Супер финала на държавното първенство по плажен футбол, което се провежда във Варна. Надпреварата на пясъка в "Аспарухово" се организира от комисията по бийч сокър към Българския футболен съюз.


В първия за деня двубой петкратният шампион Одесос надигра убедително ФК Искър с 9:5. За варненци това беше първи мач от надпреварата, докато столичани приключиха със срещите си и остават последни в група "А". Одесосци взеха първите две третини с резултат 4:1, а третата завърши 1:3. Четири гола за победата вкара Данаил Борисов, по два пъти точни бяха Юлиан Димитров и Николай Стойчев, а веднъж се разписа Кристиян Душков. За загубилия тим и петте попадения бяха дело на наионала Цено Лозанов. Днес в 18 ч. Одесос и Спортната асоциация на МВР ще определят победителя в групата, който утре ще излезе във финалния мач за определянето на новия плажен шампион.
Вторият мач за деня бе изключително зрелищен. В него ФК Русе, който снощи загуби от МФК Спартак с 4:8, победи Свети Никола от Бургас със 7:6. В първата третина падаха гол след гол и тя завърши 4:4. С две попадения през вторите 12 минути Русе дръпна с 6:4, но в края им бургазлии намалиха. Те успяха да изравнят в последния трети период, но русени стигнаха до още едно попадение, с което си осигуриха победата. Четири гола за отбора на Калоян Георгиев вкара Александър Иванов, а три добави Живко Парашкевов. За Свети Никола точни бяха Георги Тузаков на два пъти, Костадин Джамбазов, Живко Димов, Петър Колев и Георги Калоянов. Така бургазлиии ще решат класирането в групата в мач с шампиона МФК Спартак днес от 17 ч. 
Утре са финалите за 5/6, 3/4 и 1/2 място.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама