Шефът на „Титан”: Стефчо получи шок във втория опит! Той е боец, много съм доволен

27.09.2017 / 17:36 3

Шефът на „Титан” Радостин Димитров засипа с похвали щангиста на клуба Стефчо Христов за успешния му дебют на европейско. Както Петел писа, 15-годишният варненец се класира на четвърто място в категория до 85 кг на първенството на Стария континент за кадети до 15 години в Прищина, като спечели сребърен медал в изхвърлянето.

Димитров обясни също какво се е случило със Стефчо във втория му неуспешен опит в изтласкването, когато талантът вдигна на гърди 131 кг, но после пусна щангата на подиума и падна зад нея. Това бе и единствения неуспешен опит на Христов.

„Стефчо получи шок, тъй щангата докосна сънната му артерия. И друг път му се е случвало. Важното е обаче, че се представи на много високо ниво в първото си сериозно състезание зад граница. Той даде постиженията, които имаше на тренировки. Истински боец, много съм доволен от него. Стефчо е пример за всички млади спортисти – как трябва да се борят и да воюват. След шока, излезе и вдигна без колебания тежестта. Това може да го направи само състезател с мъжки характер, силна воля и голям дух”, заяви за Петел Димитров.   

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама