Шест катастрофи и един пострадал през изминалото денонощие във Варна

13.04.2015 / 09:58 1

6 катастрофи са регистрирани на територията на Варна през последното денонощие. Това съобщи Радио „Фокус” – Варна, позовавайки се на "Пътна полиция”.

При едно от пътните произшествия има пострадала пешеходка. Инцидентът е станал по бул. „Република”, близо до Топливо. Пострадалата е с контузии и няма опасност за живота й, допълниха от полицията. При останалите произшествия са нанесени материални щети.

Във Варна движението се осъществява нормално, към момента всички светофарни уредби функционират нормално. Няма информация за сериозни проблеми в транспортната система на града. Автобусите на градския транспорт се движат по график.

* Снимката е илюстративна


Коментари
3
4
kris (преди 11 години)
Рейтинг: 638872 | Одобрение: 126237
ега ти статията.....само  6 катастрофи за един ден ? в свръх натоварения лас вегас с движение на минимум 2000000 автомобла , катастрофите са около 20 на месец.......изглежда , някой не си върши работата във варна......тоя някой , кисне край подстъпите на града /хранилките / и не му дреме какво става в самия град.....в американските градове полицията е навсякъде-автомобили , мотоциклети ,велосипеди.....внушават респект на нормалните шофьори и са ужас за нарушителите.........кога ще го направим в българия ?
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама