Шест отбора стартират утре в държавното по футзал. Три от тях са варненски

08.11.2019 / 13:07 1

Шест отбора участват тази година в държавното първенство по футзал. Три от тях са от морската столица - шампионът Варна Сити, Черно море Мания и Черно море, два са софийски - Левски и УНСС, а шестият тим е ФК Русе. Надпреварата стартира утре



Черно море направи сериозна селекция, след като привлече петима състезатели от Варна Сити, начело с играещия наставник Благовест Марев, брат му Бойчо, Георги Герасимов, Димитър Петев и Даниел Димов. "Амбициите ни са за добро представяне. Всички отбори имаме шансове за титлата. Първенството се очаква да бъде оспорвано", каза за "Петел" Благовест.

ЕТО И ПРОГРАМАТА:

Б Ъ Л Г А Р С К И    Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З
АМАТЬОРСКА  ФУТБОЛНА  ЛИГА
Национална лига по футзал 2019/2020г. 
ЖРЕБИЙ ЗА УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ ПО ДВОЙКИ :
1.1  Ф.К. „Черно Море“  гр.Варна                                       2.2  Ф.К. „Варна сити“  гр.Варна                          
1.2 Ф.К. „Русе“  гр.Русе                                                           3.1 Ф.С.К. „Левски София“  гр.София                                     
2.1  Ф.К. „Черно море - Мания“  гр.Варна                         3.2   Ф.К. „ УНСС “  гр.София                                     
I – ви кръг  09.11.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа   
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. . „Варна сити“  -  Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа   
Ф.К. „Черно море - Мания“  – Ф.К. „ УНСС “  гр.Варна , зала „Владислав“
II - ри кръг  10.11.2019 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. . „Варна сити“  -  Ф.К. „ УНСС “  “  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа   
Ф.К. „Черно море - Мания“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
III - ти кръг 16.11.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа   
Ф.К. „УНСС“  -  Ф.С.К. „Левски София“  гр.София 
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море Мания“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно море“  - Ф.К. „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
IV - ти кръг  17.11.2019 г. ( Неделя ) 14.00 часа   
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Черно море - Мания“  гр.Варна , зала „Владислав“
V - ти кръг  30.11.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Варна сити“ -  Ф.К. „Черно море - Мания“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. „УНСС“  – Ф.К. „Черно море“  гр.София 
20.00 часа
Ф.К. „Левски София“  -  Ф.К. „ Русе“  гр.София 
VI - ти кръг   01.12.2019 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. „УНСС  -  Ф.К. „Русе“     гр.София
13.30 часа   
Ф.К. „Левски София“  – Ф.К. „ Черно море“  гр.София 
VII - ми кръг  21.12.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.София
20.00 часа
Ф.К. „УНСС“ -  Ф.К. „Черно море - Мания“  гр.София
VIII - ми кръг  22.12.2019 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. „УНСС“ -  Ф.К. „Варна сити“  гр.София
13.30 часа
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Черно море - Мания“  гр.София
IX - ти кръг   11.01.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.С.К. „Левски София“ -  Ф.К. „УНСС“  гр.София
Ф.К. „Ф.К. „Черно море - Мания“  “ – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. . „Варна сити“  -  Ф.К. „Черно Море“  гр.Варна , зала „Владислав“
X - ти кръг  12.01.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. . „Варна сити“  – Ф.К. „Русе“  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа   
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. „Черно море“  гр.Варна , зала „Владислав“
XI - ти кръг 18.01.2020г. . ( Събота ) 16.00 часа 
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. . „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. . „Русе“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
XII- ти кръг  19.01.2020 г. ( Неделя ) 13.30 часа   
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
XIII - ти кръг 25.01.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. . „Варна сити“  -  Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. „Черно море - Мания“  – Ф.К. „ УНСС “  гр.Варна , зала „Владислав“
XIV - ти кръг  26.01.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. . „Варна сити“  -  Ф.К. „ УНСС “  “  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа   
Ф.К. „Черно море - Мания“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
XV - ти кръг   22.02.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „УНСС“  -  Ф.С.К. „Левски София“  гр.София 
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море Мания“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно море“  - Ф.К. „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
XVI - ти кръг  23.02.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Черно море - Мания“  
XVII - ти кръг 14.03.2020 г. . ( Събота ) 18.00 часа 
Ф.К. „Варна сити“ -  Ф.К. „Черно море - Мания“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. „УНСС“  – Ф.К. „Черно море“  гр.София 
20.00 часа
Ф.К. „Левски София“  -  Ф.К. „ Русе“  гр.София 
XVIII- ти кръг  15.03.2020 г. ( Неделя ) 14.00 часа   
Ф.К. „УНСС  -  Ф.К. „Русе“     гр.София
13.30 часа   
Ф.К. „Левски София“  – Ф.К. „ Черно море“  гр.София 
XIX – ти кръг  28.03.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа   
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.София
20.00 часа
Ф.К. „УНСС“ -  Ф.К. „Черно море - Мания“  гр.София
XX - ти кръг  29.03.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа   
Ф.К. „УНСС“ -  Ф.К. „Варна сити“  гр.София
13.30 часа
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Черно море - Мания“  гр.София
XXI - ви кръг 04.04.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа   
Ф.С.К. „Левски София“ -  Ф.К. „УНСС“  гр.София
Ф.К. „Ф.К. „Черно море - Мания“  “ – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. . „Варна сити“  -  Ф.К. „Черно Море“  гр.Варна , зала „Владислав“
XXII - ри кръг  05.04.2020 г. ( Неделя ) 14.00 часа   
Ф.К. . „Варна сити“  – Ф.К. „Русе“  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа   
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. „Черно море“  гр.Варна , зала „Владислав“
XXIII - ти кръг  11.04.2020 г. ( Събота ) 16.00 часа 
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. . „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. . „Русе“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
XXIV- ти кръг   12.04.2020 г. ( Неделя ) 13.30 часа   
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
0
Как да си направя сайт (преди 1 седмица)
Рейтинг: 53 | Одобрение: 3

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2019 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама