Съдът върна книжката на мъж, уличен да кара кола под въздействие на наркотици

02.05.2024 / 09:30 3

Кадър Нова Тв

Мъж спечели съдебно дело и му върнаха шофьорската книжка.

Съдът върна книжката на мъж, уличен да шофира под въздействие на наркотици, след проба от полеви тест. Уличеният обжалвал отнемането на книжката, а съдът приел, че един първоначално положителен тест за наркотици не означава, че ще бъде потвърден и от кръвните проби.

По-късно се оказало, че те са отрицателни. Мъжът не останал без работа и семейство, докато чакал окончателните резултати, за разлика от много други с преобърнати съдби, пише novini.bg.

„Спряха ме служители на полицията на 11 август 2023 г. Поискаха ми документи за проверка и ме повикаха, за да извършат тест за наркотици. Той се оказа положителен”, заяви Митрев.

Защо жената, оправдана за дрифт в двора на КАТ, още не може да си получи книжката

„Драстично ни се промени живота. Трябваше да си преустановим начина на живот. Наложи се да прекратим посещенията на дъщеря ни при определени специалисти, както на тренировки”, казва съпругата му Стоянова.

По думите на мъжа автомобилът му все още се намира в КАТ – Кюстендил. „Трябва да изчакам още седем дни, за да си го взема”, допълва той.

Прокуратурата постановява прекратяване на досъдебното производство срещу Митрев. „Несправедливо бях уличен, че шофирам след употреба на наркотици”, казва той и допълва, че веднага след проверката е обжалвал решението и свидетелството му за управление е било върнато.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
rodnilb (преди 2 години)
Рейтинг: 257 | Одобрение: 22
От БНТ - Варна ОТКАЗАХА да отразят това пред обществото, защото била намесена полицията...! Очевидно, че ги е страх от полицията и защитават интересите им! Също така от фейсбук групата "Виждам те КАТ Варна", която се поддържа реално от шефа на Кат- Варна, Петко Камбуров, не искат да публикуват тази статия и това видео, защото то е насочено срещу тях. [url=https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DUo_O9mRrmx0%26t%3D2s%26fbclid%3DIwZXh0bgNhZW0CMTAAAR315EtcvXQTZmDdXm8XrSgSq6r4cfqgj2Imx6WGfGR4Fcq1LhrxQ3hhZIs_aem_Ac_Fb3S55Ab5k3qkQdT300yjPaoDDR2-UmOySIknXcm64Ot9q991h1cNSZXItdXTigieu0ro7LGU50n-swCI4Wei&h=AT2f2m7Mz_gEsL9gBRCVUzqSj3Rq00_slu40kFhxVEjZ0Amb5dzahiNyqpCETr1z7z22wwV3glMqniVj3JCR-MmZW6ynfFwpm_OVuCWYsEcqyz9Acp5BstlhwSIXOoNS4iGXvA][size=3][font=Calibri, Helvetica, sans-serif]https://www.youtube.com/watch?v=Uo_O9mRrmx0&t=2s[/url][/font][/size]
0
1
cron1 (преди 2 години)
Рейтинг: 163316 | Одобрение: -23789
Да ги осъди в Страсбург! Тоя закон е пълна простотия! 
Марио Кроненберг
2
0
Серж (преди 2 години)
Рейтинг: 246810 | Одобрение: 50125
Хайде сега СЪД И ОБЕЗЩЕТЕНИЕ!!! Не може да се подиграват със съдбите на хората, тези дебили!!! Ами, ако човекът работеше, като шофьор? Кой ще го държи на работа с отнета книжка?

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама