Санкция за шофьор, паркирал автомобила си на дюните край Китен, нарушителят: Заблудих се

16.08.2026 / 14:59 2

Пиксабей

Шофьор на автомобил, навлязъл в защитените дюни край северния плаж на Китен, ще бъде санкциониран. Случаят е от вчера, а нарушителят е установен от служители на Районното управление в Приморско.

Автомобилът е с русенска регистрация и е бил паркиран върху дюните в района на северния плаж. За нарушението в полицията разбрали след сигнал на гражданин, изпратен тази сутрин. След извършената проверка самоличността на водача е установена, предаде БНТ.

От полицията поясняват, че нарушителят ще бъде санкциониран по Закона за устройство на Черноморското крайбрежие, който забранява преминаването, престоя и паркирането на превозни средства върху дюни.

В телефонен разговор мъжът заяви за обществената медия, че се е заблудил и затова е навлязъл в дюните.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
0
Off Road (преди 4 дни)
Рейтинг: 60820 | Одобрение: 14380
Сутринта беше писал в групата SOS офроуд България с молба за помощ. Коментарите бяха убийствени, като повечето могат да се обобщят с "Ти чий *уЙ търсиш там?"
5
0
kris (преди 4 дни)
Рейтинг: 649704 | Одобрение: 129009
Да му шибнат 1000 евра глоба и друг път няма да се заблуждава, гарантирано....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама