Селото на Маги я изпрати

02.05.2025 / 16:08 0

Кадър Фб

Момичето, което бе зверски убито в Хасково е от неделинското село Гърнати. Именно там днес Магдалена Русева бе погребана.

„Изключителен шок за всички! Изключителен – това е нечовешко деяние“, споделиха близки на семейството, цитирани от 24rodopi.com.

Хора от цялата общината се стекоха на погребението в Гърнати. За да изпратят Маги, пристигнаха нейни съученици както от Хасково, така и от Асеновград.

Родителите на момичето са от неделинското село. Бащата е военен, а семейството заминава да живее преди години в Асеновград.

Маги има две по-малки сестрички. Преди година родителите се развеждат, като майката и трите деца заживяват в Хасково.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама