Сигнал до „Петел“ от Варна: Има проблем на Аспарухов мост в посока Бургас, внимавайте (снимка)

10.07.2018 / 10:59 4

Варненка изпрати снимка на платното на Аспарухов мост, която е направена от автобуса, за да предупреди шофьорите за проблем, на който могат да се натъкнат, движейки се в посока Бургас.

Става въпрос за сериозно количество пясък, което е изсипано на моста. Вероятно инертния материал се е изсипал от камион, който го е превозвал за изхвърляне на терен в района на езерото. Нашата читателка призовава шофьорите да бъдат внимателни.

 

 

 

Всяка минута очаквай новина в PETEL.BG!

Публикувай директно всичко в групата ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко интересно!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg 24 часа в денонощието! 

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
1
mahaltof (преди 2 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Tova si beshe kamion na hidrostry, dvijesht se po mosta s otwpren zaden kapak
5
1
xdfx (преди 2 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Това е  ''новия'' асфалт  с него са запълнили дупките на моста на кмета въобще не му пука че хората си чупят колите по дупките .
2
3
ББ (преди 2 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Като пътуват с висока скорост??
11
1
хе-хе (преди 2 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Това не е пясък, а пръст, която се добива при изкопни дейности, най-вероятно при строителството на бул."Левски". Това си е нарушение на ЗДП и би следвало КАТ да установи нарушителя (което в случая не е проблем), и да го санкционира.
Напиши коментар

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2018 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама