Сигнал на читател: Тази улица във Варна се нуждае от спешен ремонт

18.06.2017 / 11:58 3

Читател на "Петел" ни из прати снимка на улица "Поп Димитър" във Варна, която е в изключително лошо състояние.

Една от многобройните дупки по нея дори е "отбелязана" с гума и забита броня в нея.

Човекът е категоричен, че не отива на европейски град като Варна да има така изглеждащи улици през 2017 г.

 

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

За реклама  http://petel.bg/advertising-rates.html

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
0
ххх (преди 2 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Наистина Варна е много обширно понятие!!!!Иначе грозна работа!
7
1
tnt (преди 2 месеца)
Рейтинг: 0 | Одобрение: 0
Че тя цяла Варна е пейзаж от Луната.Ама те варненци са свикнали да си трошат колите и си траят.
4
2
Ханк Рум (преди 2 месеца)
Рейтинг: 9312 | Одобрение: 2652
Доста натоварена улица.Оттам минават всички тарикати, на които не им се чака пет пъти зелено за левия завой на "3-ти март" към "Цар Освободител".Седемсекундното зелено на сфетофара малко ги разочарова понякога!Ухилен
Напиши коментар

Последни новини
Форум
 

 
Всички права запазени © 2017 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама