Сигнал на читател: Този варненец налетя на велосипедисти и паркира нагло (снимки)
Читател на Петел изпрати на електронната ни поща снимка на паркиран джип до общината, като изрази възмущение от начина, по който шофьорът е стигнал с колата си до сянката.
„На 8 август този варненски управник с най-голяма наглост се качи на пешеходната алея, премина през велоалеята и си паркира на сянка. Имаше предпоставка да блъсне двама велосипидисти и след като му направиха забелешка, той започна да ги обижда и да им налита. Може ли такова поведение да има човек със скъпа кола и се предполага че е и "образован".
_348x465.jpg)
Много се бях ядосал на този. Трябваше да изяде голям бой заради наглостта си и поведението. Аз, ако бях спрял така с моята Лада, веднага щяха да дойдат от общината, полицията и други такива да се разправят защо и къде съм спрял. В тази държава няма закони за някои хора“, пише нашият читател.
_348x465.jpg)

