Сигнал на варненец: Почти седмица сме без улично осветление, обаждаме се на общината без резултат

24.01.2022 / 09:16 3

снимки Ивайло Дамянов

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

Варненец сигнализира на „Петел” за липса на улично осветление в района на лятно киво „Тракия”.

„За поредна вечер, може би вече шеста, уличното осветление на улици „Неофит Рлиски”, „Петър Берон”, „Васил Априлов” и „Гоце Делчев” не работи. Подали сме вече може би пет сигнала до район  „Одесос”, резултатът е – ТЪМНИНА”, това разказа Ивайло Дамянов, който изпрати и снимки от тъмните улици.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
Ман40 (преди 4 години)
Рейтинг: 9018 | Одобрение: 1618
Днес 24.01 споменатите улици "светнаха", (да видим до кога!), но пак не са коригирали времето - светват в 16,20 часа, а Слънцето още не е залязло, и светят до 07,20 часа сутрин, а искат да правят икономии уж. Няма кой да следи за тези подробности, но заплатите вървят... 
RB
0
1
Българ (преди 4 години)
Рейтинг: 5105 | Одобрение: 1205
тока скъп е, ко искаш
3
6
KRISTINCHO (преди 4 години)
Рейтинг: 42460 | Одобрение: -135
Споко има режим на тока. Следващата седмица, Вашата улица ще е осветена, а нашата ще е без осветление.
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама