Сигнал от Варна до „Петел“: Боклукът се трупа с дни между Св. Константин и „Виница“, никой не го прибира (снимки)

14.07.2018 / 12:46 3

снимки: Меглена Хол

Наша читателка от Варна се оплака, че вече от около 10 дена никой не е прибирал битовата смет от контейнерите по пътната отсечка между курорта Св. Св. Константин и Елена и квартал „Виница“.

„Идеални условия за зарази! По цялото шосе положението е такова“, коментира Меглена Хол, която ни изпрати и снимки на разпилените отпадъци и преливащите контейнери. 

 

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2019 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама