Ситуационният център: Евакуирахме 6 български моряци от Черноморск

13.04.2022 / 19:03 0

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: violeta_nikolaeva_petel.bg@abv.bg

Антон Марков, директор на Ситуационния център на МВнР обясни, че има още кораби с български моряци в рисковата зона: 

"Корабът "Рожен" се намира в Черноморск, от там 6 български моряци са евакуирани във Варна. Вчера на кораба са се заредили с нови провизии за месец и половина. Имаше един български моряк на датски кораб, той също си е в България. За всички българи, които сигнализират, работим по евакуация. Които са останали, са двойни граждани или са от Украйна. 

Пристанището в Мариупол е минирано от първия ден на конфликта. Нашият кораб е бил вътре и не може да напусне без спомагателни кораби. Самата фирма собственик се е обърнала към нас на 15 март." 

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама