Слънчево време във Варна на 6 април

05.04.2020 / 21:10 0

В понеделник по Черноморието ще продължи да духа умерен до силен североизточен вятър и вълнението на морето ще бъде 4-5 бала. Над северното крайбрежие ще е предимно слънчево, а над южното – валежите постепенно ще спрат, но през по-голямата част от деня облачността ще се задържи значителна. Максимални температури на въздуха: 9°-12°, близки до температурата на морската вода.

Във вътрешността на страната валежите и в Южна България ще спрат, а след обяд и облачността ще се разкъса. Над Северна България ще бъде предимно слънчево. Ще продължи да духа слаб, в Източна България и Дунавската равнина умерен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат между 10° и 15°.

Атмосферното налягане ще се повишава и ще бъде значително по-високо от средното за месеца.

Над Рило-Родопската област постепенно през деня снеговалежите ще спрат, но облачността ще се задържи значителна. Над останалите планински масиви ще преобладава слънчево време. Ще духа силен, по билата временно и бурен североизточен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 4°, на 2000 метра – около минус 3°.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
2
4udovi6teto (преди 6 години)
Рейтинг: 36500 | Одобрение: 9445
Заради Боко ще го гледаме през прозореца.
Валери Станков

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама