Слънце и дъжд ще се редуват утре

01.06.2025 / 20:49 0

Снимка Пиксабей

Синоптиците обявиха какво ще е времето в първия ден от новата седмица.

През нощта ще е предимно ясно. В сутрешните часове на отделни места в равнините и котловините видимостта временно ще е намалена. Утре ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност и на отделни места, главно в източните и планинските райони, ще превали и прегърми. Ще е почти тихо. Максималните температури ще бъдат между 27° и 32°, в София - около 27°.

В планините ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на отделни места ще превали и прегърми. Ще духа слаб, по билата до умерен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 19°, на 2000 метра - около 11°, съобщиха от НИМХ.

По Черноморието ще е предимно слънчево, с временни увеличения на облачността. Ще духа слаб до умерен вятър от юг-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 22° и 26°. Температурата на морската вода е 18°-19°. Вълнението на морето ще е около 2 бала, пише varna24.bg.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама