След забележка за рисково шофиране: Братя пребиха двама мъже в Разград

30.09.2024 / 12:31 0

Пиксабей

Братя пребиха двама мъже в Разград, съобщиха от полицията.

Инцидентът е станал на 27 септември на кръстовището на улиците "Дойран" и "Каймакчалан", предаде Дарик.

След възникнало пререкание, прераснало в саморазправа, двамата братя - на 24 и на 19 години нанасят множество удари с ръце и крака по главата и тялото на 66-годишен и 35-годишен.

Причина е направена забележка заради рисково шофиране. Вследствие на нанесените му удари, възрастният мъж е с фрактура на носни кости и изместен очен ирис.

След оказаната им медицинска помощ, пострадалите са освободени за домашно лечение. Братята са били задържани и по случая се води разследване.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама