Случаят „Дебора“: Пловдивският районен съд взе важно решение за Георги Георгиев

11.02.2025 / 12:36 1

Булфото

Пловдивският районен съд остави в ареста Георги Георгиев с аргумента, че делото тръгва отначало заради отвод на съдебния състав.

Предстои и нов разпит на свидетели, предаде БТВ.

За четвърти път защитата на Георгиев поиска обвиянемият да бъде освободен от ареста под претекст, че вече е излежал 19 месеца в затвора и няма опасност да се укрие.

В съдебната зала един от адвокатите му - Валентин Димитров, заяви, че част от предполагаемите травми и заплахи от страна на Георгиев ставали с доброволното съгласие на Дебора Михайлова като част от любовната им игра.

Припомняме за случая от лятото на 2023 г., когато 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора беше жестоко пребита и нарязана с макетен нож, а косата ѝ беше остригана с машинка.

Бившият ѝ приятел - Георги Георгиев, е обвинен за причиняването на средна телесна повреда на Михайлова, както и за закана за убийство и за принуда.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
0
zorkooko (преди 9 месеца)
Рейтинг: 6638 | Одобрение: 1203
не не го оправдавам  , но когато Дебора ходи да се " чеши " е женен хубаво и е било - е не е стока и тя - но и него не опрадавам . БГ народ е казал " търкулнало се гурнето намерило си е похлупак "
zorkooko

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама