Случва се велико чудо! Шумахер се подобрява! Реагира на лечението, обяви Лука ди Монтедземоло
Седемкратният световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер реагира добре на лечението си, предаде 24 часа.
Това съобщи бившият президент на "Ферари" - Лука ди Монтедземоло. Той отрече появилите се слухове, че бившият пилот от Формула 1 се влошава.
"Много съм доволен, че реагира. Знам колко е силен и съм сигурен, че благодарение на решителността, която притежава, ще излезе от тази толкова трудна ситуация", заяви Лука ди Монтедземоло, цитиран от БТВ.
Шумахер пострада по време на ски ваканция през декември 2013 г. Той беше поставен в изкуствена кома шест месеца, а от септември 2014 се възстановява в дома си в Швейцария. Периодично в пресата се появяват информации за влошаване и подобряване на неговото състояние, но семейството му предпочита да запази мълчание по темата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

