Снежният ад в София провали мач на Лудогорец

19.02.2017 / 16:35 4

Мачът Славия - Лудогорец от 20-ия кръг на Първа лига не успя да се проведе при нормални условия и беше прекратен в 12-ата минута. Причината е снежният ад, разразил се в София малко преди започването на двубоя, предава Блиц. За кратко време на Националния стадион "Васил Левски" натрупа обилна снежна покривка, което попречи на футболистите да покажат на какво са способни. Съдията Стефан Апостолов отсъди край на мача в 12-ата минута при резултат 0:0. Той проведе консултация с другите длъжностни лица и щабовете на двата отбора. Единодушно беше взето решението за прекратяване на двубоя.

При това положение срещата трябва да се доиграе 24 часа по-късно. За момента обаче не е ясно дали и утре метеорологичните условия в столицата ще позволят провеждането на мача.

СЛАВИЯ - ЛУДОГОРЕЦ 0:0

Двубоят по минути:
1 - Начало на мача.
6 - Кишада проби отдясно и опита подаване към Кешеру, но защитник на Славия изчисти топката с глава.
11 - Официалните лица обсъждат с ръководителите на двата отбора дали не е по-добре срещата да бъде прекратена заради лошото време.
12 - КРАЙ НА МАЧА! Главният съдия Стефан Апостолов прекрати срещата след консултация с другите длъжности лица и треньорите на двата отбора.
* По правилник срещата трябва да се доиграе след 24 часа - утре отново от 15:00 часа, започвайки от 12-ата минута.