Софиянец дойде във Варна, за да се хвърли от надлез на бул. "Левски"

07.02.2022 / 10:06 5

снимка "Петел"

В неделя, около обяд , 28-годишен жител на столицата е поискал да сложи край на живота си. Мъжът е бил пред решение да скочи от пешеходен надлез над бул.“В. Левски“, съобщиха от пресзентъра на ОД МВР- Варна.

Служители на Първо РУ са го разубедили, след дълъг разговор. Софиянецът е отведен в болнично заведение, допълниха от полицията.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
1
kaka (преди 4 години)
Рейтинг: 71213 | Одобрение: 9098
Объркал е мостовете.А може би в протест за златния булевард и откраднатаите пари от герб и тиквата за него.
2
2
[email protected] (преди 4 години)
Рейтинг: 7163 | Одобрение: 693
Като оставим шегата на страна, последните 6-7 месеца зачестиха убийствата/най-вече/битовите. Съпруг-съпруга. Зачестиха и самоубииствата. Скачат от Аспарухов мост, скоро скочи млад мъж от мост на м-ла "Хемус", скачат от високи етажи. Според мен това е доста тревожна тенденция. Хората са докарани до отчаяние.
Не бъркайте добрината ми със слабост
1
0
Ман40 (преди 4 години)
Рейтинг: 9018 | Одобрение: 1618
Ниско е. Аспарухов мост е по-сигурен... 
RB
2
0
Серж (преди 4 години)
Рейтинг: 246656 | Одобрение: 50081
  Най-вече скъп! Да....
3
3
[email protected] (преди 4 години)
Рейтинг: 7163 | Одобрение: 693
"Хубав и скъп булевард" ! Идеално място за всякакви начинания.
Не бъркайте добрината ми със слабост

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама