Социалист: Имаме новина след вота на недоверие

17.04.2025 / 16:13 0

Редактор: Недко Петров

Стопкадър Нова Тв

Политици с първи отзиви, след като и вторият вот на недоверие към правителството не мина.

Имаме ново мнозинство, което е начело с Пеевски, който вече на практика контролира и кворума, както много пъти сме го обяснявали, смята Костадин Костадинов от „Възраждане“.

Това е новата конфигурация и тя ще функционира най-вероятно не дотогава, докато има нов вот или нов инициатор на вот на недоверие, а докато те вътре не се разпаднат помежду си, заяви лидерът на МЕЧ Радостин Димитров.

„Видяхме, че това правителство вече на 100% зависи от Делян Пеевски. Видяхме това, което казаха преди това от „Демократична България“, която е за по-модерни избиратели, че ДПС-ДПС са гарант за това, че Делян Пеевски не е в правителството. Сега видяхме, че когато гаранта излезе, Делян Пеевски лъсна с цялата си прелест, ИТН не казаха нищо“, добави пък лидерът на „Величие“ Ивелин Михайлов.

А Драгомир Стойнев от БСП каза пред Нова Тв: Имаме новина след този вот, и това е, че популистките и антиевропейските партии нямат нужната сила в България и това е много добре. Хубаво би било или хубаво беше, ако и ПП-ДБ бяха застанил зад правителството, за да докажем европейския профил на България“.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама