Социалните мрежи в цял свят възроптаха! Каква е тази диващина!? Мигрант бутна жена по стълбите с крак (Видео)

08.12.2016 / 11:35 10

Кадър фейсбук

Пореден скандал, свързан с поведението на имигрантите разтърси интернет. В световната мрежа се появиха кадри, показващи как млад мъж бута по стълбите на станция на берлинското метро германка, пише Пик.

На видеото се вижда как жената се спуска по стълбището и млад мъж, който държи в едната ръка бутилка, а в другата - цигара, я рита. Ударът е толкова силен, че тя пада на площадката. Имигрантът, след като блъска жената, се качва напълно невъзмутим на първото дошло влакче, разказват от немският вестник "Билд".

Видеото бе разпространено броени дни след като Германия бе потресена от друго престъпление. 17-годишен афганистанец бе арестуван за изнасилване и убийство на студентка по медицина. Жертвата се оказа дъщеря на служител на Европейската комисия, припомня вестникът. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама