Съдия отне победа на Спартак 1918, варненци правят 2:2 в Кубрат

05.11.2017 / 16:28 6

Спартак 1918 завърши 2:2 като гост на Кубрат в мач от 13-ия кръг на Трета лига Североизточна група. Варненци водеха през цялото второ полувреме на двубоя, но бяха съсечени от домакините, а и от съдията, в 90-ата минута.

Футболистите от родния град на Лили Иванова поведоха рано в резултата, но възпитаниците на Златин Михайлов изравниха в 29-ата мин. чрез Вилиян Денчев, който отправи хубав диагонален удар и прати топката в мрежата. Гостите успяха да обърнат резултата чрез Ерхан Чете, който вкара красив гол в първата минута на втората част. Кубрат стигна до точката с гол в последната минута. Тогава обаче бе извършено нарушение срещу футболист на Спартак 1918 и така той не можа да спре отиващата към мрежата топка. Съдията не фиксира фаул и призна гола, с което отне заслужената победа за варненци.

Съставът на Спартак 1918: Калин Дянков, Веселин Костадинов, Андрей Николаев, Никола Христов, Виктор Димитров, Кирил Кръстев, Димитър Кулов, Микаел Асад (88 Кристиян Колев), Ерхан Чете, Милен Бабаджанов (65 Кирил Радев), Вилиян Денчев