Спартак 1918 отказа контрола с Балкан

22.01.2018 / 13:25 11

Отборът на Спартак 1918 отказа на Балкан контрола.

Ботевградчани пристигат днес в Балчик, за да проведат подготвителен лагер. Чрез треньора на местния Черноморец - Георги Иванов-Геша, от Балкан се свързали  с варненци и им предложили да направят спаринг през седмицата. Треньорът на спартаклии Енгибар Енгибаров обаче отказал, тъй като през делничните дни част от футболистите му работят и няма как да бъдат на линия за евентуален двубой.

Иначе варненци излизат тази събота в първата си контрола срещу Светкавица от 14 ч. на стадион "Локомотив", а на 3 февруари играят с Черноморец в Балчик.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама