Спартак Варна завърши сезона с 5:2. Получи купа за влизането си в Североизточната "В" група

22.05.2016 / 18:34 1

Спартак Варна завърши с убедителна победа сезона в "А" окръжна група. Тимът на Димитър Пантев победи с 5:2 отбора на Провадия на стадион "Локомотив".

Гостите поведоха с 0:1 с ранен гол, но "соколите" отвърнаха с четири безответни попадения още до почивката.

През второто полувреме резултатът набъбна до 5:1, за да оформят провадийци крайното 5:2 малко преди края.

Дежурните си два гола за успеха вкара Владислав Мирчев, а по един път точни бяха Иван Добрев, Йордан Пенев от фаул и Иво Русев.

След успеха си варненци получиха купа от делегата на мача Живко Петров за първото си място и промоцията в Североизточната "В" група.

В съблекалнята след двубоя ръководството обсъди с треньора и играчите някои организационни неща. През седмицата те ще имат нова среща, за да обявят какво ще се прави през лятото и какви ще са целите за следващия сезон.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Иван Иванов, Димитър Пантев, Павел Маринов (20 Йордан Янев), Вилиян Денчев (85 Микаел Асад), Иван Добрев, Десислав Дяков (85 Марин Русев), Йордан Пенев (67 Иво Димитров), Владо Мирчев, Иво Русев, Мартин Русев