Спартак отпрати двама от Дунав
18.07.2018 / 11:45 0
Левият бек Валентино Макавеев и нападателят Сюнер Хюсеин напуснаха Спартак, след като тренираха два дни с отбора. Двамата се прибраха в Дунав.
Треньорът на варненския тим Енгибар Енгибаров съобщи, че след контролата с Лудогорец 2 в събота, ще редуцира групата.
„В момента имаме 30 футболисти, от които трима вратари. Аз държа да работя през новия сезон с 20 полеви играчи и трима вратари”, уточни за „Петел” Енгибаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

