Спартак падна с 0:2 от дубъла на Лудогорец

12.08.2019 / 20:03 1

Тимът на Спартак (Варна) продължава с неубедителното си представяне във Втора лига.

"Соколите" паднаха с 0:2 от дубъла на Лудогорец и инкасираха четвърта загуба от началото на сезона. Двубоят от четвъртия кръг се игра на стадиона в Балчик.

Резултатът откри Димитър Митков в 43-ата минута от дузпа, който се превръща в основен реализатор на втория състав на "орлите". Към края гостите вкараха и втори гол чрез Илкер Будинов.

Така Спартак е на дъното в подреждането на втория ешелон. С четири загуби е и Струмска слава, но отборът от Радомир е с малко по-добра голова разлика от варненци.

Тимът от морската столица все още не е вкарал гол досега.

Съставът на Спартак: Иван Иванов, Николай Тонов (69 Александър Йовчев), Иво Иванов, Иван Пенев, Стефан Иванов, Васко Боев (60 Назарио), Тони Костадинов, Валентин Веселинов, Иван Кирев (54 Румен Николов), Ивайло Русев, Рангел Абушев